• Kronika 2021/2022

• Kiermasz klasy 3b

• 15.05.2022 21:30

• Centrum Dialogu Kostiuchnówka

W piątek 22 kwietnia, uczniowie klasy 3b zorganizowali kiermasz, w czasie którego sprzedawali przygotowane wcześniej bransoletki, tosty, lemoniadę, ciasta, w tym tradycyjną paskę ukraińską. Chętnych na zakupy było tak wielu, że na stołach nic nie zostało, za to po podsumowaniu kasy, okazało się, że zarobiono równe 600 zł. Pieniądze te uczniowie przekazali na konto Centrum Dialogu Kostiuchnówka. Środki przeznaczone będą na zakup rzeczy potrzebnych walczącym na terenie Ukrainy. Wkrótce wyrusza tam kolejny transport z darami dla mieszkańców i żołnierzy. Bardzo dziękujemy wychowawcy klasy 3b- pani Marioli Sochackiej, organizatorom kiermaszu, ich rodzinom za pomoc oraz wszystkim kupującym.