• Kronika 2016/2017

• Piknik Rodzinny

• 12.06.2017 23:02

• Czarodziejskim ołówkiem narysowane

• 9 czerwiec, piatek, godzina 13.00 – właśnie wtedy rozpoczął się nasz Piknik Rodzinny. W tym roku świętowaliśmy 5 edycję. Jak zawsze na wszystkie dzieci czekały niesamowite atrakcje. Można było wygrać coś fajnego na bajkowej loterii fantowej, pograć w gry planszowe, pomalować na koszulkach albo na folii, zrobić własną biżuterię, zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe w fejsbudce, pobawić się ozobotami, postrzelać z łuku, wsiąść do wozu strażackiego, samochodu policyjnego a nawet zwiedzić kabinę kierowcy TIRA. Kto chciał się trochę upiększyć, mógł udać się do stoiska malowania paznokci albo buzi a kto chciał się pobrudzić mógł zasadzić swoją roślinkę na stoisku SADZENIAKÓW. Można było również posilić się kiełbaską z grilla bądź skosztować pysznego bigosu przygotowanego przez nasze panie kucharki. Ciasto również było :)

A na scenie...? Klaunik rozbawiał, uczniowie śpiewali, nauczyciele przygotowali pokaz mody uczniowskiej a rodzice (po raz pierwszy) pokazali swój talent aktorski. Rodzice uczniów z klasy IIIa przedstawili wiersz "Na straganie" a rodzice uczniów z klasy IIIe przedstawili krótką scenkę pt. "Jeden dzień z życia ucznia".

Dużą niespodzianką dla wszystkich, a w szczególności dla Pani Dyrektor, było zaśpiewanie przez nauczycieli piosnki w dwóch wersjach. Jedna w normalnym tempie a druga – szybciej odzwierciedlając tempo pracy w naszej szkole. :)

Jak co roku, tak i w tym Piknik Rodzinny nam się udał.

Fajnie było.

W zakładce menu ---> o szkole ---> filmy można obejrzeć występy naszych uczniów podczas Pikniku Rodzinnego.