• Kronika 2017/2018

• Piknik Rodzinny

• 26.06.2018 20:02

• Podróże małe i duże

• 15 czerwiec, piatek, godzina 13.00 – właśnie wtedy rozpoczął się nasz Piknik Rodzinny. W tym roku świętowaliśmy już 6 edycję. Jak zawsze na wszystkie dzieci czekały niesamowite atrakcje. Można było wygrać coś fajnego na bajkowej loterii fantowej, pomalować na koszulkach, kupić balona z helem, poskakać na trampolinie albo na dmuchanym zamku, spróbować swoich sił na rolkach, wsiąść do wozu strażackiego albo samochodu policyjnego. Kto chciał się trochę upiększyć, mógł udać się do stoiska malowania paznokci albo buzi. Można było również posilić się kiełbaską z grilla bądź skosztować pysznego bigosu przygotowanego przez nasze panie kucharki. Ciasto również było :)

A na scenie...? Klaunik rozbawiał, uczniowie śpiewali i tańczyli, nauczyciele przygotowali dwie piosenki z układem tanecznym. Rodzice uczniów z klasy IV e wraz dziećmi i nauczycielami krótką scenkę pt. "Jeden dzień z życia ucznia".

Jak co roku, tak i w tym Piknik Rodzinny nam się udał.