• Kronika 2017/2018

• XVII Dzień Papieski

• 02.11.2017 17:31

• Idźmy naprzód z nadzieją

16 października 2017 r. obchodziliśmy w naszej szkole XVII Dzień Papieski pod hasłem Idźmy naprzód z nadzieją - słowa były zaczerpnięte z listu apostolskiego św. Jana Pawła II Novo millennio ineunte. Przedstawiciele uczniów klas: 7c, 6c i 5d przybliżyli, poszczególnym grupom wiekowym naszej społeczności szkolnej, osobę Wielkiego Polaka - św. Jana Pawła II. Program uroczystości ubogaciły śpiewy szkolnego chóru, prowadzonego przez p. Beatę Lubowiecką oraz młodszego chóru, prowadzonego przez p. A. Matynkę. Nad całością czuwały: p. J. Muszyńska, p. J. Radosz- Olechnowicz, oraz p. E. Pędziwiatr. Tegoroczny Dzień Papieski był ponownym zaproszeniem do tego, bymłodzi ludzie docierali do nauczania Papieża - Polaka.