• Kronika 2017/2018

• 11 Listopada

• 19.11.2017 14:51

• Dzień Niepodległości

• 10 listopada dzieci w naszej szkole pracowały metodą projektu. Z okazji Dnia Niepodległości uczniowie mieli różne zadania do wykonania. Klasy czwarte przygotowywały plakaty pt."Kiedy myślę Polska, to najważniejsze...", klasy piąte miały za zadanie wykonać jak największą ilość kotylionów natomiast klasy szóste wykonywały jak największą ilości gołębi z papieru posługując się sztuką origami. Klasy siódme miały równie ciekawe zadanie - zbudować pomnik wolności. Uczniowie klas młodszych rozwiązywali krzyżówki i grali w bingo patriotyczne. W międzyczasie każda z klas była zapraszana do Kina ILUZJON na obejrzenie krótkiego filmu o Kostiuchnówce. Tego dnia odwiedził nas Hm. Jarosław Górecki, który opowiedział o działalności harcerskiej na Ukrainie. Ostatnim punktem naszego piątkowego projektu było wypuszczenie przez dzieci 123 balonów biało – czerwonych symbolizujących ilość lat naszego kraju pod zaborami.

Koordynator projektu: Agnieszka Matynka, Grzegorz Antol

Występ chóru dzięcięcego i naszych nauczycieli podczas Pikniku Niepodległościowego w Manufakturze