• Zajęcia plastyczne

• W naszej szkole, we wtorki w godz. 14.30 do 15.25, odbywają się zajęcia dodatkowe dla klas 1-3.

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia plastyczne, pełne kreatywnych pomysłów i niezapomnianych wrażeń! Podczas naszych zajęć będziecie mieć okazję malować, wycinać, tworzyć prace z gliny i ceramiki, a także rozwijać swoje umiejętności przestrzenne. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych animatorów, którzy zadbają o to, aby każde dziecko czuło się swobodnie i miało możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Zajęcia są dostosowane do potrzeb i możliwości każdego dziecka, a także zapewniają mnóstwo radości i śmiechu.

Wszystkie materiały plastyczne wykorzystywane przez dzieci podczas zajęć są dostarczone za każdym razem. Aby zapisać dziecko na zajęcia, prosimy o kontakt telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych warsztatach plastycznych, które są nie tylko ciekawą formą spędzania czasu, ale również świetnym sposobem na rozwijanie wyobraźni i umiejętności manualnych.

Zajęcia przeprowadzane są raz w tygodniu w szkole po zakończeniu

lekcji dziecka. Od października do końca maja. Koszt zajęć 152 zł - 4 zajęcia (nieobecności odrabiamy)

Informacje i zapisy:

tel. 790 721 675; e-mail: farbakontakt@gmail.com

www.facebook.com/farbawarsztatyplastyczne

• SUPER KIBIC

• II miejsce

W dniu 11 stycznia nasza szkoła zajęła II miejsce w konkursie "SUPER KIBICE" odbywającego się podczas IPA CUP Ogólnopolskiego Noworocznego Halowego Turnieju Piłki Nożnej im. Jana Kuropatwy w Atlas Arenie. Było dużo emocji i zabawy Wszyscy uczniowie spisali się na medal

• Lodowisko

• 19 grudnia w ramach wychowania fizycznego klasa 7ab dziewcząt odwiedziła Lodowisko w Manufakturze. Żegnamy się z rokiem 2023 na sportowo.