• Nagrody!

• W dniu Święta Edukacji Narodowej życzymy sobie dużo cierpliwości i zdrowia. Nauczyciele i pracownicy naszej szkoły otrzymali nagrody Dyrektora. Samorząd uczniowski złożył życzenia od serca i wręczył dyplomy na Naj Naj Nauczycielom. Monika Kiełtyka, Sebastian Lubowiecki i Adam Widerski otrzymali nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi za szczególne osiągnięcia w pracy. Dyrekcja naszej szkoły Małgorzata Górecka również otrzymała nagrodę od kuratora oświaty za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Gratulujemy.

• Kiermasz książkowy

• Jak co roku, zaczynamy w bibliotece kiermasz książkowy organizowany we współpracy z Księgarnią Tuliszków. Zapraszamy nie tylko mole książkowe, ale również dzieciaki kochające kolorować, naklejać i rozwiązywać zagadki. Każdy zakup to dodatkowy rabat dla naszej szkoły, dzięki któremu możemy nabyć nowe książki, które tak chętnie wypożyczacie i czytacie.

Zapraszamy!

• Światowy Dzień Drzewa

• 10 października jest ŚWIATOWY DZIEŃ DRZEWA, z tej okazji uczniowie klasy 7b wzięli udział w świetnej akcji sadzenia LASU KIESZONKOWEGO. Teraz mogą być dumni, że pomogli stworzyć taką piękną i zieloną przestrzeń.

• Microsoft Showcase School 2024-2025!

• Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że nasza szkoła po raz trzeci uzyskała prestiżowy tytuł Microsoft Showcase School 2024-2025!

To oznacza, że jesteśmy częścią globalnego programu innowacyjnych szkół na świecie!

Osiągnięcie tego tytułu możliwe było dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszej szkolnej społeczności. Wielu z naszych nauczycieli również zostało uczestnikami programu MIEE (Microsoft Innovative Educator Expert) 2024-2025.

Cieszymy się, że nasz wysiłek został dostrzeżony i uznany za istotny wkład w przyszłość edukacji. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

• Gratulacje!

• Dnia 28 września 2024 roku uczennica klasy 5a Sara Pawlak zajęła II miejsce w I Turnieju ligi szkolnej w Yudo 2024. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

• 29 września to Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej właśnie okazji świetliczaki odwiedziły szkolną bibliotekę i zrobiliśmy sobie małe czytanie na dywanie. Tak bardzo dzieciakom spodobała się lektura, że jesteśmy już umówieni również na jutro!

Czytanie dodaje skrzydeł!

• Ratownicy Czytelnictwa Odkrywamy Nowe Lądy 2023/2024

• Nasza szkoła zdobyła wyróżnienie za aktywny udział w programie Ratownicy Czytelnictwa Odkrywamy Nowe Lądy 2023/2024 i prowadzenie działań upowszechniających czytanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

W tym roku też planujemy uczestniczyć w nowej edycji programu i przygotowywać nowatorskie projekty czytelnicze pod hasłem: „Radość płynie z czytania”. Nasze pierwsze działanie w tym roku to … Dzień Głośnego Czytania. Podczas słuchania uczniowie byli uważni, tworzyli obrazy podążając za usłyszaną treścią, rozwijali swoją wyobraźnię.

• #nieZWYKLIBOHATEROWIE

• Wiktor Ledzion razem z 50 innymi wolontariuszami uczestniczył w akcji sprzątania terenów zielonych nad Jasieniem. Skorzystał z zaproszenia Fundacja #nieZWYKLIBOHATEROWIE poświęcając czas wolny na udział w wolontariacie.

Brawo nieZwykły Bohaterze!!!