• Dzień Świętego Patryka

• Konkurs

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie plastyczno-językowym z okazji Dnia Świętego Patryka.Spisaliście się na medal, dzięki Wam pracownie językowe zdobią piękne, liczne plakaty.

Laureatami konkursu zostali:- Stanisław Ostaszewski kl.2a- Lena Głuchowicz kl. 3a- Helena Mockałło kl. 4b- Valentyna Pysarieva kl. 5a- Marysia Sujecka kl. 5b- Alan Cieplucha kl.5b

GRATULUJEMY!

Anglistki

• Dzień Matematyki

• konkurs

14 marca, w Dniu Matematyki odbył się konkurs szybkiego liczenia. Najlepszymi rachmistrzami w klasie 1c okazali się Władek, Alan i Marcel. Brawo chłopcy !!!!

• Młodzież dla Łodzi

• Szkolny Budżet Deliberacyjny

Młodzież dla Łodzi-Szkolny Budżet Deliberacyjny. Konferencja prasowa z udziałem młodzieży podsumowująca projekt

Projekt "Młodzież dla Łodzi - Szkolny Budżet Deliberacyjny" realizowany z dotacji Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowany z Funduszy EOG.