• Warsztaty z decoupage

• Wtorkowe popołudnie chętni rodzice ze swoimi dziećmi spędzili na warsztatach decoupage, ozdabiając tą techniką anioły, serca, szklane naczynia... Pamiątki i prezenty na święta już gotowe.

• "Kawiarenka dla Zenka"

• "Kawiarenka dla Zenka". Tym razem klasa 6a wystawiła swoje stoisko z popcornem, tostami, kanapkami i piciem. Uzbierali prawie 400 zł. BRAWO WY!

• XVI FINAŁ WOJEWÓDZKI Policyjnej Akademia Bezpieczeństwa

• II miejsce

Dnia 24 listopada w Zatoce Sportu odbył się XVI FINAŁ WOJEWÓDZKI Policyjnej Akademia Bezpieczeństwa. Nasi uczniowie Patrycja Piasecka i Borys Zwierewicz z klasy II b reprezentowali naszą szkołę. Musieli dokonać policyjny tor przeszkód na czas i napisać test wiedzy o bezpieczeństwie. Zajęli II miejsce!!!! W historii naszej szkoły to pierwszy tak świetny wynik. Wielkie brawa i gratulacje

• Jesteśmy najlepsi!

• SUPER KIBIC

Dnia 24 listopada również odbył się konkurs SUPER KIBIC dla klas II Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa w Zatoce Sportu. Nasza szkoła stanęła po raz kolejny na podium zajmując pierwsze miejsce. Dzieci otrzymały super prezenty i były bardzo zadowolone. Zwycięstwo kosztowało nas wiele prób, przygotowań i ciężkiej pracy, ale było warto! Gratulacje!!!

• Zawody sportowe klas I

• W poniedziałek, 27 listopada, w naszej szkole odbyły się międzyklasowe zawody sportowe klas I. Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności w pięciu konkurencjach podczas wyścigów rzędów.

I miejsce - klasa Ib

II miejsce - klasa Ic

III miejsce - klasa Ia

Gratulacje!

• "Kartka dla seniora"

• Tak wspaniałe prace przygotowali uczniowie naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję "Kartka dla seniora". Niebawem wszystkie trafią do łódzkich Domów Pomocy Społecznej. Bardzo dziękujemy

• SKO

• W ubiegłym tygodniu odwiedzili nas pracownicy 2 oddziału banku PKO BP. Rozmawiali z uczniami klas pierwszych o oszczędzaniu pieniędzy i korzystaniu z usług bankowych. Dostaliśmy piękny kalendarz ścienny na cały rok szkolny oraz książki o oszczędzaniu pieniędzy, o właściwym odżywianiu się, odpowiedzialnym i bezpiecznym korzystaniu z komputera.

Nasza opiekunka SKO odebrała dyplom za zdobycie Brązowej Odznaki w Konkursie SKO dla Szkół i Nauczycieli.

• Konkurs plastyczny

• Konkurs plastyczny "jesienne krajobrazy" został rozstrzygnięty. Uczestniczyły w nim dzieci z klasy 1-3. Dostarczono 25 pięknych, jesiennych prac wykonanych różnymi technikami. Pierwsze miejsce zdobyła Łucja Stożek z klasy 1c, drugie miejsce Maja Wasiak i Dawid Mazur z klasy 2c, trzecie miejsce zdobyli uczniowie z klasy 3b Tosia Miszczak, Dawid Pankiewicz, Natalia Brzezińska , Antek Śliwkiewicz, Julka Cwojdzińska. Pozostałe prace otrzymały wyróżnienia. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, a najciekawsze pracę ozdobią szkolną galerię.

• Akcja "kawiarenka dla Zenka"

• Akcja "kawiarenka dla Zenka" rozpoczęta. W miniony poniedziałek była sprzedawana lemoniada i popcorn.

Co dwa tygodnie dana klasa będzie sprzedawać drobne przekąski podczas przerwy. Pieniądze ze sprzedaży zasilą konto szkoły. Uczniowie szkoły w tej sposób czynnnie pomogą w zbieraniu funduszy na pomnik dla patrona - Zenona Wasilewskiego.

• Turniej piłki ręcznej!

Dziś odbyły się eliminacje do finału Anilana Handball dla klas 6.

Wystartowały szkoły 111, 33, 164, 36.

I miejsce zdobyła Sp 111 wygrywając z nami dwoma bramkami.

II mjejsce zdobywamy MY! Sp 36 Gratulacje dla chłopaków! Dzięki Wam jedziemy na finał.!!

Najlepszym zawodnikiem został Filip Gawot.

• Kasztan dla Zenka

• Podsumowanie akcji

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w akcję Kasztan dla Zenka, która jest pierwszą z inicjatyw zbierania pieniędzy na renowację grobu naszego patrona. Dzięki Wam udało się zebrać ponad 1,2 tonę kasztanów, co przełożyło się na kwotę 1526 zł!!!

Przedstawiamy wyniki rywalizacji klas I-III i IV -VIII.

Klas I -III

1.Klasa I a - 205 kg

2.Klasa II b - 62 kg

3.Klasa I c - 55 kg

Klasy IV-VIII

1.Klasa IV a- 182,7 kg

2.Klasa V a - 117 kg

3.Klasa VII b - 108 kg

Nagroda dla zwycięskiej klasy zostanie wręczona na akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości.