• Dzień CHŁOPAKA

• ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ CHŁOPAKA. Były krawaty, batoniki, słodkie babeczki i certyfikaty super chłopaka ... Wszystkimi chłopakom małym i dużym życzymy uśmiechu i samych szóstek!

• Gratulujemy!

• 28 września 2023r. odbyło się podsumowanie roku sportowego 2022/2023.

Nasi uczniowie z klasy 4a Agata Bajerska i Bartek Dziedziela otrzymali wyróżnienie w konkursie plastycznym "MOJE SPORTOWE WAKACJE".

Gratulacje!

• Koło historyczne

• 600 -lecie Łodzi w naszej szkole?" Oczywiście!
              Na kółku historycznym klasa 5 postanowiła uczcić święto Łodzi wykonując własnoręcznie herb naszego miasta. Gratulujemy pomysłowości.
            • KASZTANOBRANIE

•  Jak co roku zachęcamy do wzięcia udziału w naszej jesiennej akcji zbierania kasztanów. Zbiórka trwa od 02.10.2023r. do 31.10.2023r.- prosimy aby kasztany były suche i wolne od pleśni,- przynosimy je do szatni,- na uczniów, którzy będą przynosić kasztany będą czekać punkty dodatnie z zachowania.

Serdecznie zachęcamy.

Zespół do spraw wolontariatu oraz Agata Kunikowska

• Mistrz Judo

• W naszej szkole nie tylko mamy uczniów zdolnych w piłkę ręczną ale również w JUDO. Mikołaj Jabłoński, uczeń klasy 6a, wolne chwile spędza na treningach aby później zdobywać pierwsze miejsca na podium i złote medale. Nie ważne czy to Warszawa, Opole czy Radom - wszędzie jest MISTRZEM. Cieszymy się, że jesteś uczniem naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki, zawsze!

• Pierwszaki

• Pierwszaki chodzą już do szkoły całe trzy tygodnie!!! Klasa 1a ćwiczy znajomość figur geometrycznych, zbieranie informacji, wycinanie, układnie według instrukcji i sprawne naklejanie. Czasami wycięte koła przypominają kwadraty, ale są postępy! Na lekcjach uczniowie recytują wierszyki, śpiewają hymn szkoły i inne piosenki. Przygotowują się pilnie do ślubowania.

• Turniej klas IV w piłkę ręczną

• Zajęlismy II miejsce!

Dzisiaj odbył się turniej klas IV w piłkę ręczną w ZS Salezjańskich w Łodzi. Wystartowały cztery szkoły: SP 36, SP 111, SP 153, SP Salezjanów. Pierwszy mecz SP 153 - SP 36 (0-10). Drugi mecz Salezjanów - SP 36- (7-0). Trzeci mecz SP 111- SP 36- (1:1). Zajęliśmy II miejsce wspólnie z SP 111. Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał nasz uczeń Fabian z klasy 4b. Super zabawa i nauka dla naszych zawodników.Niektórymi naszymi uczniami zainteresował się selekcjoner trener piłki ręcznej ANILANA.

• Dogoterapia

• We wtorek tj. 19 września odbyły się pierwsze zajęcia z dogoterapii. Na zajęcia przybyła sunia border collie - Lilka ze swoją opiekunką. Cudowne chwile dla szczęściarzy, którzy mogli w tym spotkaniu uczestniczyć

• Dzień Emotki

• We wtorek w świetlicy obchodziliśmy Dzień Emotki. Dzieci przygotowały samodzielnie pracę plastyczne projektując emotki według własnej wyobraźni. Znalazły się wśród nich i smutne i wesołe buzie jak na emotki przystało. Sami zobaczcie.

• Pamiętamy

• Wrzesień jest szczególnym miesiącem dla historii Polski. 1 września nastąpił atak III Rzeszy na Polskę, rozpoczynając kolejny potężny konflikt światowy. Nasi uczniowie postanowili przybliżyć II wojnę światową, przygotowując okolicznościową wystawę, złożoną z autorskich prac plastycznych.

• APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ

• program profilaktyki uniwersalnej i promocji zdrowia realizowane w naszej placówce

Celem programu APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ jest rozwijanie w dzieciach podstawowych umiejętności społecznych i emocjonalnych oraz przygotowanie do radzenia sobie z trudnościami.

• Zuchy!

• Klasy pierwsze musiały wykazać się sprytem i refleksem podczas zabaw jakie przygotowały dla nich harcerki.

• Dzień Marzyciela

• 8 września obchodzony był Dzień Marzyciela. Na tablicy w sali świetlicowej pojawiły się chmurki z naszymi marzeniami.

• Zabawa na całego!

• Integracja klas na początku roku szkolnego. Klasa 5a wybrała się do Parku Poniatowskiego a klasa 3c w ten upalny dzień spędziła czas w szkole na pikniku.

• Teleskop

• Sezon obserwacji astronomicznych otwarty. Teleskop został zakupiony w ramach programu "Laboratoria przyszłości".