• Dyplom

• Uczestnictwo klas 8e, 8b, 8a, 7e, 7b, 6a, 5a, 5c, 7a, 6b, 5b, 7d w projekcie Program Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL od 19.01. 2022 - 07.02.2022. Uczniowie zapoznali się z następującymi tematami :  Od oszczędzania do inwestowania  ,  Twoje pieniądze  oraz  Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni .

• Społeczny Instruktor PCK

• Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły Julia Bogulas, Wiktoria Stelmasiak, Gabriela Stożek, Maja Witkowska i Julia Wolenberg podczas Gali z okazji 100-lecia Ruchu Młodzieżowego PCK zostały wyróżnione tytułem Społecznego Instruktora PCK. Odznaczenia wręczała im pani prezes Jolanta Chełmińska, gratulacje i podziękowania za działalność złożyła im również pani wiceprezydent miasta Łodzi pani Małgorzaty Moskwa-Wodnicka.

My też przyłączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów oraz tego, żeby z niesłabnącym zaangażowaniem pracowały na rzecz potrzebujących.