• Migowy dla dzieci

• Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego Interdyscyplinarnego Projektu Edukacyjnego "Migowy dla dzieci". Zajęcia z Polskiego Języka Migowego dla klasy 2 a na podstawie autorskiego programu innowacyjnego prowadzi pan Sebastian Lubowiecki.

@Migu-Mig - zabawy z językiem migowym

• PCK

• Szkolne Koło PCK we wrześniu zbierało pieniądze na obiady dla potrzebujących dzieci. Właśnie otrzymaliśmy informację, że dzięki otwartym sercom dzieci, rodziców i naszych nauczycieli uzbieraliśmy 205,40 zł. Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

• Portret Królowej

• Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie wzięli udział w konkursie pt. "Portret Królowej" upamiętniającym Królową Elżbietę II. Dziękujemy wszystkim za liczne prace, które można podziwiać w pracowni języka angielskiego. Szczególnie gratulujemy wygranym! 1 miejsce zdobył Mikołaj Chojnacki z klasy 4a, 2 miejsce - Zuzia Pietrzak z klasy 5a, 3 miejsce - Staś Ostaszewski z klasy 2a.

• Tak, to MY!!!

• Szanowni Państwo z przyjemnością informujemy, że Firma Microsoft uznała Szkołę Podstawową nr 36 w Łodzi za szkołę pokazową, należącą do elitarnej grupy szkół, które stanowią przykład najlepszych metod nauczania i uczenia się we współczesnym świecie.

Tylko kilka szkół otrzymuje to szczególne wyróżnienie.

Jesteśmy dumni, że należymy do Microsoft Showcase Schools - globalnej społeczności skupiającej wyróżnione szkoły z całego świata.